Filter
Een strohoed is de ideale accessoire voor zonnige dagen. Niet alleen beschermt het uw gezicht en nek tegen schadelijke UV-stralen, maar het geeft ook direct een stijlvolle touch aan uw outfit. Of u nu een dagje naar het strand gaat, een zomerfestival bezoekt of gewoon geniet van een terrasje in de zon, een strohoed maakt uw look helemaal af.
jos van dijck zomerhoed shiloh cellulose vanila
€ 67,50
jos van dijck zomerhoed shiloh cellulose roze
€ 67,50
jos van dijck zomerhoed shiloh cellulose khaki
€ 67,50
jos van dijck zomerhoed shiloh cellulose blauw
€ 67,50
seeberger zomerhoed leopard cellulose mix white
€ 45,95
seeberger zomerhoed leopard cellulose mix black
€ 45,95
seeberger fedora two tone chain linen black
€ 49,95
seeberger fedora two tone chain linen grass green
€ 49,95
seeberger cloche omslag stro white
€ 79,95
seeberger cloche omslag stro linen
€ 79,95
stetson western hoed rifterson raffia naturel
€ 87,50
tesi fedora pico balibuntal forest green beige
€ 199,95
tesi fedora pico balibuntal tabacco blue
€ 199,95
tesi fedora pico balibuntal burgundy gold
€ 199,95
bronte zomerhoed mindy raffia crochet naturel black
€ 99,95
bronte cloche zomerhoed julia cellulose melee ivory naturel
€ 89,95
bronte flaphoed anna mini cellulose melee blue white
€ 89,95
bronte zomerhoed zoey cellulose lavender
€ 89,95
hatland zomerhoed charlie katoenmix zwart naturel
€ 49,95
hatland zomerhoed charlie katoenmix zalmroze naturel
€ 49,95
hatland fedora charlotte raffia mix leopard naturel
€ 49,95
bailey fedora hester cellulose kelp green
€ 99,95
seeberger cloche duo linnenmix linen sand
€ 55,95
seeberger cloche duo linnenmix linen khaki
€ 55,95
seeberger cloche duo linnenmix linen white
€ 55,95
bedacht zomer fedora flora raffia burnt orange
€ 139,95
bedacht zomer fedora josie papiermix camel zwart
€ 186,50
bedacht cloche hannah applicatie linnenmix kiezel
€ 64,95
bedacht zomer fedora silas linnenmix grijs
€ 119,95
bedacht zomer fedora silas linnenmix mahonie bruin
€ 119,95
bedacht zomer flaphoed mirjam hennepmix accordeon marineblauw
€ 148,50
bedacht zomer flaphoed mirjam hennepmix accordeon camel
€ 148,50
bedacht zomer flaphoed mirjam hennepmix accordeon bruin
€ 148,50
bedacht zomer flaphoed mirjam hennepmix accordeon naturel
€ 148,50
vintimilla matelot outdoor ovalado panama naturel
€ 144,95
Een strohoed is veel meer dan een modieus item; het biedt comfort en bescherming op warme dagen. Dankzij het lichte en ademende vlechtwerk blijft uw hoofd koel, terwijl de brede rand voor schaduw zorgt. Dit maakt de hoed ideaal voor vakanties en lange dagen in de buitenlucht.
Bij ons vindt u een uitgebreide collectie strohoeden in diverse modellen en kleuren. Of u nu kiest voor een klassieke naturel tint of een Ibiza hoed dames met een speels design, er is altijd een strohoed die bij uw persoonlijke stijl past. Van casual strandhoeden tot elegante modellen voor speciale gelegenheden, de mogelijkheden zijn eindeloos.
Een goed passende strohoed is essentieel voor comfort en uitstraling. U meet uw hoofdmaat eenvoudig door een textielcentimeter een vingerdikte boven uw oren en wenkbrauwen rondom uw hoofd te trekken. Het gemeten aantal centimeters is uw hoedmaat. Twijfelt u over de juiste maat? In onze winkel in Utrecht helpen wij u graag met persoonlijk advies.
Bij Hoedenzaak Jos van Dijck bestelt u snel en eenvoudig uw favoriete strohoedjes dames. Dankzij onze jarenlange ervaring bent u verzekerd van vakmanschap en kwaliteit. Uw bestelling wordt binnen 5 werkdagen geleverd. Wilt u de hoeden liever eerst passen? Bezoek dan onze winkel in Utrecht en ontdek onze uitgebreide collectie.
Hoedenzaak Jos van Dijck is een echt familiebedrijf dat al sinds 1923 kwaliteitshoeden aanbiedt. Een dameshoed zomer van topkwaliteit koopt u bij ons – online of in de winkel!