WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER
WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER
WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER
WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER

WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER

WEBA Hats
89,95
Prijs per stuk
Uw maat meten
  • Maandag t/m vrijdag voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden
  • Duurzaam verzenden met waar mogelijk hergebruikt materiaal
  • Twijfelt u? Kom langs in onze winkel!

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Productomschrijving

Een stijlvolle gelegenheidshoed van WEBA, ontworpen en gemaakt in Nederland.

De hoed is onbewerkt, deze kan bewerkt worden met een grosgrain ribslint door de modistes van Hoedenzaak Jos van Dijck, een uniek accessoire bij je (bruiloft) outfit!
Gemaakt van parasisal met een gewoven binnenband. Parasisal is een fijn gewoven tropische vezel, dit materiaal heeft een chique glans. 

De kroon loopt taps toe, een unieke stijl van WEBA.
Fantastische toevoeging aan uw outfit, te dragen naar diverse gelegenheden zoals een bruiloft, haringparty, paardenraces of een kerkbezoek. 
De rand van de hoed is 7,3 cm breed, dit geeft de hoed een sierlijke en klassieke uitstraling. De maat is 56,5 cm, op verzoek kunnen wij de maat aanpassen, maat 55 cm tot maat 58 cm.


De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Door het gebruik van studiolampen en de afstelling van het beeldscherm.

Review toevoegen
WEBA Gelegenheidshoed Parasisal Elisabeth PURPER

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen