Marzi Occasion Parasisal Sophia PEACH PASTEL
Marzi Occasion Parasisal Sophia PEACH PASTEL

Marzi Occasion Parasisal Sophia PEACH PASTEL

272,50
Prijs per stuk
Uw maat meten
  • Maandag t/m vrijdag voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden
  • Duurzaam verzenden met waar mogelijk hergebruikt materiaal
  • Twijfelt u? Kom langs in onze winkel!

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Productomschrijving

Een prachtige gelegenheidshoed, ontworpen en gemaakt door het bekende Hoedenhuis Marzi uit Italië (Toscana).

Gemaakt van een premium parasisal met mooie details in afwerking. Parasisal is een natuurlijk vezel, deze wordt handgeweven. Deze luxe en high fashion sisalstro zijn van de beste kwaliteit die momenteel op de markt verkrijgbaar zijn. De robuuste vezels voldoen niet alleen aan de vraag naar sterkte, maar ook naar een stijlvolle glans.
Fantastisch voor uw outfit naar diverse gelegenheden zoals een bruiloft, haringparty, paardenraces of een kerkbezoek.

De rand van de hoed is 11 cm breed, de rand gaat aan de voorkant omhoog. Dit geeft de hoed een sierlijke en feminine uitstraling, en behoudt u een 'open' gezicht. De kleur is een zachtroze met een ton-sur-ton gros grain ribslint afwerking.
De maat van hoed is 56,5 cm, op verzoek kunnen wij de maat aanpassen, maat 55 cm tot maat 58 cm.

De kleur op de foto kan afwijken van het geleverde product. Door het gebruik van studiolampen en de afstelling van het beeldscherm. 

Review toevoegen
Marzi Occasion Parasisal Sophia PEACH PASTEL

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen